KONST / Litografier / Färglitografier 16353177
nr 1635 3177
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografier, 4 st. Signerade, numrerade, 200-upplaga, oramade lösa blad, 3 st 44x63 + 1 st 63x44 cm
Kondition: en med vikskada
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 18:44:12
10/8 19:04:44
100 kr
12/8 18:38:46